Nasz konkurs „Pismo ręczne i podpis – czy komuś to dzisiaj potrzebne?”

Zapraszamy do udziału w konkursie na artykuł "Pismo ręczne i podpis - czy komuś to dzisiaj potrzebne?"

W czasach, w których pismo ręczne jest rzadkością do tego stopnia, że niektórzy z nas postawieni przed faktem napisania czegokolwiek poza własnym podpisem mają z tym nie lada problemy, zadajemy sobie pytanie zawarte w temacie naszego konkursu.

Podobnie jak w sztuce, gdzie ślad narzędzia i ruch pędzla mogą same w sobie tworzyć artystyczną ekspresję, wzmacniać charakter dzieła i stanowić środek odróżniający danego artystę, tak pismo ręczne niesie ze sobą przekaz w sferze emocjonalnej, wychodzącej ponad samą treść zawartą w słowach.

Jako Grafolodzy, na co dzień pracujący nad analizą autentyczności podpisów i pisma ręcznego mamy świadomość jak wiele można dowiedzieć się o człowieku z tego tylko medium, i jak mało kto widzimy, że ta wygasająca dziedzina zabiera ze sobą coś bardzo cennego. Postanowiliśmy więc poruszyć szerzej ten pasjonujący temat, czego efektem jest konkurs dla dziennikarzy, poprzez który zachęcamy do podzielenia się swoim punktem widzenia, obserwacjami i dociekaniami.

Zwycięską pracę wyróżnimy na naszej stronie internetowej oraz uhonorujemy nagrodą w wysokości 600zł. Za drugie miejsce przysługuje nagroda 200zł.

Prace konkursowe prosimy nadsyłać do dnia 2 stycznia 2016 na adres mailowy: studio@actionheroes3d.com
w tytule pisząc: "Konkurs dla dziennikarzy"

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2016

Tags are not defined for this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rating*